I když je v tuto dobu na území České republiky již po sezoně a kombajny jsou už zazimovány, je právě nyní ten správný čas vyrazit za zemědělci, kteří si v letošním roce pořídili sklízecí mlátičku Case IH AXIAL-FLOW, aby se s námi podělili o své zkušenosti z provozu.

Na první návštěvu jsme se vydali k panu Jakubu Pospíšilovi, majiteli sklízecí mlátičky řady 7230, který společně se svou ženou vlastní farmu v obci Brodek u Přerova.

Pan Pospíšil hospodaří na přibližně 120 hektarech zemědělské půdy. Na orné půdě pěstuje ječmen, pšenici, řepku a také kukuřici. Protože si je vědom, jak důležité je mít včas a kvalitně sklizeno, rozhodl se v letošním roce pro zakoupení rotorové mlátičky Case IH, která nahradila kombajn konkurenční značky.

Pro pořízení mlátičky Case IH AXIAL-FLOW se u Pospíšilů rozhodli především díky výborným referencím majitelů těchto mlátiček. Jak sám pan Jakub Pospíšil říká: „Mlátička Case IH mi díky axiálnímu způsobu výmlatu umožnila navýšit denní výkon, snížit ztráty a především zvýšit kvalitu a čistotu sklizeného zrna, která je pro mne velmi důležitá, je-li obilovina dále prodávaná do výkupu, kde se rozhoduje o každé koruně“.

Sledujte Facebook CASE IH pro aktuální informace o novém článku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *